• |
ide | kryesore

“Turp të të vijë, vrasës. E ke bërë Tiranën shesh pallatesh…”, thirrje kundër Erion Veliajt në takimin me të rinjtë (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

“Turp të të vijë”, “vrasës”, “ke shndërruar Tiranën në shesh pallatesh, “ke vrarë Ardit Gjoklajn”. Me këto thirrje disa aktivistë të Lëvizjes për Universitetin i kanë prishur takimin me regji qëndrore kryebashkiakut Erion Veliaj. Takimi po mbahej në Pallatin e Kongreseve me rastin e Ditës së Rinisë. Teksa Veliaj po mbante fjalën, aktivistët e kësaj lëvizje nisën të thirrnin kundër tij. Menjëherë ishin truprojat e Veliajt që ndërhynë për të nxjerr nga salla të rinjtë. Shihni pamjet më poshtë.

 


12 Comments

 1. Ky lejfen edhe varjen ne çengel edhe rrjepjen per se gjalli por edhe pjekjen per se gjalli e ka pak .
  Keta grabitqare duhen larguar me çdo menyre dhe mjet . Largimimi dhe denimi i tyre eshte fitorja e shqiptareve

 2. O kara si i besoni keto teaterlliqet akoma. Ci kushton qeveritareve te paguajne nga dy kokmushka te beratasin ?

  Si eshte mbajtur nje qeveri per dy mandate o budallenj me memorien e shkurter fare.

  1. Ajo u perdhunua qe kur basha prishi qendren ne bashkpunim me ramen. Ti je mbrapa o ropsh. Je nga ata komentuesit me pagese qe jane 300 kile e rrine trashin bythen te kati i pare i kryeministrise qe ti lepiheni pak qeverise nga mbrapa. Sperma te deshtuara

 3. Ajo u perdhunua qe kur basha prishi qendren ne bashkpunim me ramen. Ti je mbrapa o ropsh. Je nga ata komentuesit me pagese qe jane 300 kile e rrine trashin bythen te kati i pare i kryeministrise qe ti lepiheni pak qeverise nga mbrapa. Sperma te deshtuara

 4. Turp dhe tmerr i madh per pseudodemokracine allashqiptare. Asnje televizor kombetar apo lokal nuk e dha revolten kurajoze te ketyre te rinjve te mrekullueshem. Media censurohet nga pronaret dhe rilindja kriminale.

 5. Sa te kete injorante gojeqelbur e te paedukate qe shkruajne keto FELLIQSIRA Shqiperia nuk do behet e Rama e Veliaj do vjedhin e shkaterrojne cfare tu dali para. Duket qe nuk jeni burra me kellqe, jeni nga ata qe rrijne gjithe diten rrugeve è shperndan I droge. PLERA jeni vetem plera.

 6. Erjon Velija vrases ?hahahah maloket kane harruar vrasesin e4 njerzve te pafajshem ne bulevard dhe 26 te tjereve ne gerdec ! Vrases eshte vetem Sali Maloku o cecene te piset jo Erjon Veliaj

 7. Lali Bythes thuai cfare te duash nuk i nxihet fytyra, po ate gruan sa pidh e ka gjynah ja qine te tjeret kurse vete ben party me cunin gay te Sorrosit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.