• |
ide | kryesore

Video/ Pica për të pastrehët e Napolit: Malcuit bën ‘gol’ jashtë fushe

-Instant, Sport, Video

Një iniciativë e bukur e Kevin Malcuit: lojtari i Napolit doli në rrugë për të ndihmuar të pastrehët që ishin të detyruar të flinin në ambient të hapur dhe u ofroi atyre pica. 30 vjeçari u ndal në cepin midis Piazza Garibaldi dhe Corso Novara dhe u solli atyre ushqime dhe pije të ngrohta me ndihmën e një miku të tij, duke fituar duartrokitjet e të gjithë qytetit. Episodi u zbulua falë videos së një fansi që kishte parë skenën dhe më pas u publikua papritur nga Napoli Magazine.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu