• |
ide | kryesore

Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Bllokohet qarkullimi në autostradën Tiranë-Durrës.

Lapsi.al mëson se drejtimi nga Durrësi drejt Tiranës është bllokuar thuajse plotësisht. Rradha e makinave shtrihet në kilometra, së paku që nga mbikalimi i Rinasit.


Moti i keq prej një jave ka përfshirë Shqipërinë, por ditën e sotme ka pasur reshje me intensitet të lartë që po shkaktojnë përbmytje e bllokime anë e mbanë vendit. ©Lapsi.al 

Lexo më tej: 

Paralizohet qarkullimi në rrugën e Rinasit, radhë kilometrike makinash 

Përmbytje masive në Vlorë (VIDEO) 

6 Comments

 1. Ne fakt e gjithe Tirana eshte e bllokuar. Vetem korsite e bicikletave jane te lira se nuk kalon askush. Flm Erjon Veliaj qe e bere Tiranen qytetin me te pajetueshem ne Europe (te pakten)

 2. Disa karagjoze, aventuriere, halabak, injorante qe menaxhojne kete vend, po shkaterrojne dita dites si mos me keq kryeqytetin.
  Te nderhyje prokuroria sa me pare te arrestoj keta qelbesira qe bllokuan gjithe Tiranen
  Nje shi ra , u mbushen rruget gjithe gropa, madje dhe ato qe sapo jane shtruar

 3. Fajin e ka Dr. Berisha.
  Ta gezoni ramutin , fikurvin, luledelen dhe kimetescobare &co
  Fajin e ka Saliu.
  Hiiiiiii
  Popull muxhik
  Aty ne llucen e fikut kerrnaquni,
  sepse me te lagur u hyn me lehte llozi i psikotikut zhgarravites.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.