• |
ide | kryesore

Përmbytje masive në Vlorë (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Qyteti bregdetar i Vlorës ndodhet nën pushtetin e shirave të rrëmbyeshëm.

Pamjet filmike që vijnë nga Vlora tregojnë se qyteti është në prag të paralizimit nga reshjet.


Qarkullimi është ngadalësuar. Asfalti ka humbur nën ujin e shirave që sinjalizojnë ardhjen e dimrit. ©Lapsi.al 

2 Comments

  1. S’ka gje se mocaloret jan mesuar me mocalin.Ja fusin not bretkoce dhe dalin matane pa problem

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.