• |
ide | kryesore

Zjarr në një çerdhe në Fier

-Instant, Lajme, Të fundit

Flakët e zjarrit kanë përfshirë ambientet te një çerdhje në Fier.


Zjarri ka rënë në çerdhen numër 4 tek kutia e limitatorëve, ku fatmirësisht është bërë i mundur dhe evakuim i fëmijëve.


Ndërkohë zjarrëfikëset dhe policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu