• |
ide | kryesore

Rrëshqitje dherash dhe balte, hapet rruga Vlorë-Orikum

-Instant, Lajme, Të fundit

Reshjet e dendura të shiut që prej pasdites së djeshme shkaktuan probleme dhe bllokim në aksin Vlorë-Orikum pas rrëshqitjes së dherave.

Rruga mëngjesin e sotëm është e hapur në të dy krahët duke u bërë e kalueshme.


Stuhia shkaktoi probleme në shumë qytete të vendit me përmbytje të rrugëve, por fatmirësisht pa pasoja të mëdha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu