• |
ide | kryesore

Detaji pikant që ra në sy pas mbledhjes së kryesisë së PD-së

-Instant, Arkiva, Pikante

“Sot është një ditë e keqe për PD dhe demokracinë shqiptare”. Me këto fjalë dhe me një ton të rëndë e nisi deklaratën e tij kryetari (i shkarkuar nga Kuvendi i Berishës) i Partisë Demokratike Lulzim Basha.


Ajo që ra në sy në deklaratën e Bashës pas një mbledhje të kryesisë dhe që mbaroi në orët e vona të së shtunës ishte toni i zymtë, kokët e ulura dhe qëndrimi si në një ceremoni mortore i anëtarëve të kryesisë së PD-së.


Ky imazh ka shkaktuar reagime edhe në rrjetet sociale, mes të cilëve ish nënkryetarja e PD-së, Jozefina Topalli. ©LAPSI.al

7 Comments

  1. Shko mor djale ne shpi, bej ndonje pune tjeter.
    Nuk ke qene kurre per politike. Mbetesh kamarier ne sjellje mentalitet dhe veprim.

  2. Normal zhozit ju mbarun leket…. Dhe bashke me deshtaket e tjere Po presin cdo prodhoje bashkepunimi sali+meta =jashteqitje +bajge=…dihet fundi..na ngeli Rama-leshi edhe 8 vjet te tjera në kuriz…..kam merak se do ngelet dhe syri-sala.net pa pune mbasandej pupupu Ca kase politike

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.