• |
ide | kryesore

“The final countdown”/ Berisha mbërrin në Air Albania, stadiumi në këmbë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Me tribunën e stadiumit të mbushur dhe mbi 4800 delegatë të pranishëm, Sali Berisha mbërrin në Air Albania.


Kënga ikonike e Europe në sfornd “The Final Countdown” shoqëroi gjithë hyrjen e ish-kryeministrit në Kuvendin Kombëtar që ka për qëllim shkarkimin e Lulzim Bashës.


2 Comments

  1. Përmes një reagimi në rrjetin social Facebook, botuesi i gazetës TemA shkruan:

    “Sot Partia Demokratike u nda dhe zyrtarisht nga Berishizmi. Berisha po bën mitingun më të vogël të historisë së tij në stadium Basha po bën aktin më të guximshëm të jetës së tij duke i qëndruar përballë në emër të vlerave perndimore për të cilat u themelua PD. Dhe në shoqatat e Hysni Milloshit shumica ishin me Enver Hoxhën por shqiptarët jo”.ja kaloje dhe enverit babait te tij shpirteror

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.