• |
ide | kryesore

Belind Këlliçi thërret policinë në PD

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Belind Këlliçi telefonoi policinë nga brenda PD-së pasi zbuloi se, sipas tij, zyrën ia kanë vjedhur.


Pati një përplasje të lehtë me njerëz të paidentifikuar për tu futur në zyrë, por Këlliçi arriti të inspektojë zyrën.


Sipas tij, zyra është plaçkitur. Para mediave ai telefonoi policinë dhe kërkoi ti bëhet ekspertizë.

Ngjarja tërhoqi vëmendje. Sali Berisha u thirr nga oborri dhe iu bashkua grupit.

Pak minuta i mjaftuan që të dalë para kamerave dhe të thotë se banda të armatosura kanë kërcënuar të rinjtë e FRPD-së.

Lexo më tej: Berisha plas bombën: Basha mbushi selinë me banda të armatosura, sapo u kërcënuan të rinjtë e FRPD 


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *