• |
ide | kryesore

3 shenjat e Horoskopit që rrezikojnë tradhtinë në 2022

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Dashi


Viti 2022 është i vështirë, por ju jeni luftëtari i zodiakut! Dashuria nuk ju vjen gjithmonë lehtë, pasi shpesh jeni shumë të përqendruar në përshpejtimin e karrierës tuaj dhe ndryshimin e botës për t’i dhënë dikujt tjetër një pjesë të zemrës suaj. Në vend që të kërkoni të hakmerreni, injorojeni. Dhimbja do të kalojë me kalimin e kohës.


Virgjëresha

Kjo është mbase e vetmja vështirësi e një viti të bukur që ju pret. Duke qenë se ekziston një shans për një shkelje të besimit me histori romantike, a mund të zhvilloni një elasticitet të shëndoshë në rast se lidhja juaj e re nuk shkon ashtu siç dëshironi? 2022 do të jetë një vit i mirë, por ju duhet të përgatiteni me kujdes për të gjitha.

Peshorja

Do të keni një 2022 të vështirë dhe një pjesë e vështirësisë të jetë edhe tradhtia. Dije se ky nuk është faji yt dhe se mund të shërohesh nga kjo. Edhe pse reagimi juaj normal ndaj një ngjarjeje kaq të ngarkuar emocionalisht është të adaptoni një fytyrë të lumtur, lejojini vetes të shfaqë atë që ndjen. Mashtruesin largojeni nga jeta juaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.