• |
ide | kryesore

Messi i shkruan Agueros, Georgina Rodriguez e tërbon me komentin: “Ronaldo është më i miri”

-Instant, Sport

Sergio Augero njoftoi tërheqjen nga futbolli, një ditë më parë, për shkak të problemeve me zemrën, e miku i tij i madh Lionel Messi i dedikoi atij një postim të gjatë dhe të përzemërt në Facebook. Por në emocionet e argjentinasit, që tërhoqën komente të pafundme, spikati një përgjigje, që ishte e Georgina Rodriguez. “Cristiano Ronaldo është më i miri”, ka shkruar e dashura e portugezit, me një koment jashtë kontekstit, që vetëm kënaqësi nuk i ka dhënë Messit.


KOMENTI I GEORGINËS
1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *