• |
ide | kryesore

Kongresi i Bashës, Plas gallata e memeve në rrjet

-Instant, Pikante

Kuvendi i Bashes ka ngjallur nje kreativitet te pafundem memesh ne rrjet. Shquajne ato te Brrylit dhe te Genc Sejko.Peut être une image de 4 personnes et plein air\

2 Comments

  1. Sjellaja e bashes te le te kuptosh se ai nuk Ka mineralet apo vitaminat e kapacitetin e nje lideri democratic . Bashan esht injorant . Ai NUK Ka obligim moral ndaj as kiujt . Berisha esht berisha 🤡

  2. O lyl o mashtrues
    Po pse mbahet partia me mashtrues të tillë ordiner
    Ti je bastard orë po ik nga PD dhe lere te beje opozitë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu