• |
ide | kryesore

Po punonte në stadiumin “Air Albania”, 40-vjeçari bie nga lartësia

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 40-vjeçar ka rënë nga një lartësi e vogël te stadiumi “Air Albania” në Tiranë. Incidenti ka ndodhur rreth orës 17:50. Dyshohet se shtetasi me iniciale H.M. ka qenë duke punuar kur është penguar dhe ka rënë. Ai është dërguar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.