• |
ide | kryesore

Sherri në PD i hap oreksin Edi Ramës/ Pas bukës me qofte, i futet krepave me çokollatë

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Ndërkohë që në Partinë Demokratike po konsumohet përplasja më e fortë politike e ndodhur ndonjëherë mes anëtarësisë që ka ndodhur ndonjëherë në politike, kryeministri Edi Rama po konsumon krepa në Vlorë. Në një foto që ka postuar në Instagram, Rama shihet në një kreperi dhe madje ka zbuluar edhe shijen e tij, kur thotë se ka porositur një krep me çokollatë të zezë.


“Krep me çokollatë të zezë në Bulevardin e Vlorës, kur s’ke ngrënë mëngjes dhe s’do të hash drekë”, shkruan Rama.


Të premten në mbrëmje kryeministri Rama ishte në Lezhë. Në një video që postoi vetë kreu i qeverisë në Instagram, dukej teksa provonte qoftet e përgatitura në sheshin e festave.

10 Comments

 1. Shendet ju befshin. Jemi shume te kenaqur si e ka mbajt timonin deri tani. Si ne PS si ne shtet. Me cpo shohim lloj lloj jevgjerish neper kemb.

 2. Kallemi i eger me keto xheste un Jam popullor keta do me votojn perseri kjo esht taktika e kriminelve komunist .

  1. O loqe, ky eshte malok per vete.
   Ik tani e tall karin me veten.
   Cope mishi me 1 sy…
   O shoku i nikos peleshbythes.

  1. Është fjala për diçka tjetër, nuk ka lidhje me Berishën…. Po nejse, në të sëmës ka për të vajtur edhe ky satanik.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu