• |
ide | kryesore

10 serialet më të ndjekur në Netflix për vitin 2021

-Instant, Paparazzi, Slider

“The Independent” ka publikuar së  fundmi listën e serialeve  më të ndjekura të vitit 2021.

Vendin e parë  e mban seriali i njohur “Squid Game” i cili arriti  11 milionë fansa për më pak se katër javë. Pas tij vjen sezoni i dyti i serialit “Lupin” dhe  në vendin e tretë seriali ” La Casa De Papel”.


10.Lupin- sezoni i dytë,54 milionë klikime

Frymëzuar nga aventurat e Arsène Lupin, hajduti Assane Diop niset të hakmerret ndaj babait të tij për një padrejtësi të shkaktuar nga një familje e pasur.
Best TV Shows to Watch on Netflix: Lupin Season 2 – Ro's Recz

9. Shadow and Bone,55 milionë klikime
Shadow and Bone' Started With a Question About 'Harry Potter' | Glamour

Forcat e errëta komplotojnë kundër hartuesit jetim Alina Starkov kur ajo lëshon një fuqi të jashtëzakonshme që mund të ndryshojë fatin e botës së saj të shkatërruar nga lufta.“Shadow and Bone”

8. Sex Education,sezoni tretë 55 milionë shikime

Everything Should Be You Need To Know About Sex Education Season 4 |  Release date | Cast And Plot - Cuopm

7. Fate: The Winx Saga,57 milionë klikime

Watch Fate: The Winx Saga | Netflix Official Site

“Fate: The Winx Saga” është një serial dramë adoleshentësh i bazuar në serialin e animuar “Nickelodeon Winx Club”, i krijuar nga Iginio Straffi.

6. Sweet Tooth,60 milionë klikime

Sweet Tooth' Season 1 - All The Songs From the Soundtrack

Seriali i pazakontë flet për një djalë që është gjysmë njeri, gjysmë dre.

5. Sex Life, 67 milionë klikime

Behind-the-Scenes of Hot, New Steamy Netflix Show “Sex/Life” – NBC Palm  Springs – News, Weather, Traffic, Breaking News

Një nënë e dy fëmijëve bën një udhëtim të ngarkuar me fantazi në kujtesën e saj që e vendos të tashmen në një rrugë përplasjeje me të kaluarën e saj të egër.

4. Maid,67 milionë klikime

Maid Show Location: Where was Netflix's show filmed? | Marca

Pasi ka lënë pas një marrëdhënie abuzive, një nënë e re gjen një punë duke pastruar shtëpitë ndërsa lufton për t’i siguruar fëmijës së saj një jetë të mirë dhe për t’i ndërtuar një të ardhme më të mirë.

3. La Casa De Papel, 69 milionë klikime

What time will the 4th season of La Casa de Papel premiere on Netflix? -  HIGHXTAR.

Një grup i pazakontë hajdutësh tentojnë të kryejnë grabitjen më të përsosur në historinë spanjolle – duke vjedhur 2.4 miliardë euro.

2. Lupin- Sezoni i parë, 76 milionë klikime

Lupin— A Ridiculously Enjoyable Caper | Tilt Magazine

1. Squid Game ,142 milionë klikime

Squid Game games, ranked by how real and terrifying they are - Polygon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu