• |
ide | kryesore

VIDEO E SHERRIT/ Deputetja e PDK i hedh gotën e ujit ministrit të Bujqësisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu, e ka quajtur “rrugaç” ministrin e Bujqësisë, Faton Peci gjatë një mbledhje në komisionet parlamentare.


Debati është agravuar dhe deputetja ka hedhur në drejtim të deputetit gotën e ujit. Pas këtij incidenti mbledhja e Komisionit është ndërprerë. Shkak u bë deklarata e ministrit se deputetja përfaqësonte krimin.


“Ti me gjuhën përfaqëson krimin. Ajo pjesa e krimit e Ministrisë së Bujqësisë ka një mbështetje politike dhe kjo i bije që je ti ajo zyrtare që je në prapavijë”, – ka thënë ministri Peci që shkaktoi më pas reagimin e deputetes. ©LAPSI.al

2 Comments

  1. Te lumte ajo dore.Duhet hapur llogari per te mbledhur fonde.Ajo dore duhet vleresuar dhe do puthur.Ajo dore eshte mbi meshkujt shqiptare ku pjesa me e madhe jane arogante dhunues

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.