• |
ide | kryesore

VIDEO/ Rama ironi me sherrin në PD: GrataNONgrata si Tomi dhe Xherri

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit

Kryeministri Edi Rama ka bërë sërish ironi me përplasjet në PD që mesa duket po i shijojnë shumë.


E pranoi si “analist” në emisionin Zonë e lirë se Ramës një debat i tillë i intereson.


Këtë të martë ka gjetur kohën të publikojë në rrjetin Tik Tok një video ku përplasjen në PD e krahëson me filmin e animuar “Tomi dhe Xherri”.

“grataNONgrata, çeleNONmylle bravaNONbrava” – shkruan Rama. ©LAPSI.al

@ediramatiktok##grataNONgrata#çeleNONmylle##bravaNONbrava##ha#peNONhape

♬ original sound – EdiRamaTikTok

1 Comment

  1. Asht bllof i doçit……..! nuk e luan keq…. Por do te largoje friken qe ka e palce nga Berisha.. Nuk e kishte menduar se Berisha do kthehej me i egersuar se me pare… por nuk ka faj doçi sepse qenja e tij ne opozite ja prishte gjumin…e tani ja ka prish endrrat fare dhe mendon se po e mori Berisha burgun e ka gati.. llumi njrezor.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.