• |
ide | kryesore

Ryan Reynolds: Shpesh më ngatërrojnë me Ben Affleck

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Ryan Reynolds ka zbuluar së fundmi se shpesh njerëzit e ngatërrojnë  me Ben Affleck.


Gjatë një bisede në podcastin “Dear Hank and John” , Ryan tregoi një ngatërresë që i ishtebërë me Ben. “Ka një piceri në East Village në Nju Jork ku unë kam shkuar për vite me radhë. Ata besojnë se unë jam Ben Affleck dhe nuk i kam kundërshtuar kurrë. Mendoj se nuk do të ishte mirë nëse zbuloja identitetin tim. Unë bëj gjithçka normale si gjithë të tjerët. Ata thjesht mendojnë se unë jam Ben Affleck dhe do të pyesin se si është J.Lo dhe unë jam shkëlqyeshëm, jam mirë. Marr picën dhe nisem.”, u shpreh aktori.


 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *