• |
ide | kryesore

FOTO/ Krishtlindja e pazakontë e Alice e Morata: “Ndjesia më e bukur”

-Instant, Sport

“Ndjesia më e mirë”. Alice Campello dhe Alvaro Morata po përfitojnë nga pauza e kampionatit për të kaluar disa ditë pushime në Dubai dhe teksa në Europë të tjerët “kërcasin” dhëmbët nga i ftohti, modelja dhe shoqëruesja e sulmuesit të Juventusit po shijon diellin dhe plazhin, bashkë me spanjollin që shpreson që pas Krishtlindjes të kthehet edhe më në formë, për të rigjetur besimin e bardhezinjve dhe teknikut Allegri.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.