• |
ide | kryesore

Tragjike në Tiranë/ Bie nga lartësia e pallatit ku po punonte, humb jetën 35-vjeçari

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Sipas uniformave blu, një punëtor ka rënë aksidentalisht nga lartësia e pallatit ku punonte shtetasi R.H., 35 vjeç.


35-vjeçari ka ndërruar jetë në vend, ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:55, në afërsi të sheshit “Shqiponja”. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.