• |
ide | kryesore

Kanye West shpenzon miliona dollarë për Kim Kardashian

Arkiva

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Kanye West ka blerë një shtëpi në Hidden Hill për të qenë pranë Kim Kardashian.

Sipas tyre, reperi ka shpenzuar4.5 milionë dollarë për  një pronë që ndodhet  në anën tjetër të rrugës nga kompleksi i Kim. Ai është  shprehur dhe më herët se kishte në plan të “bashkonte familjen e tij” dhe të ribashkohej me Kardashian.Gjithashtu ai ka pranuar dhe në intervista se nëse nuk mund të jetonte në shtëpi me familjen e tij, ai do të blinte një afër shtëpisë së Kim.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.