• |
ide | kryesore

Super suplementi që rrit imunitetin, Vitamina C me zink dhe D3 nga Fortex (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme

Duket se codiv -19 nuk ben pushim as per festa. Ne ditet e festave njerezit zgjedhim ti shkelin rregullat , kalojne kohe duke festuar dhe duke perqafuar njeri -tj dhe ne kohe pandemie keto aktivitete mbartin rrezik te larte.

Keto dhe arsye te tjera, kane bere qe ne vendin tone shifrat e te infektuarve me covid dhe mutacione te ndryshme te tij te rriten ndjeshem.
Sot ne perballemi me nje nr shume te larte infektimesh per fat te keq dhe humbje jetesh. E ne kohe kur nuk mund tu shmangim festat qe aq shume i duam e rendesishme eshte te kujdesemi per veten dhe njerezi qe na rrethojne duke zbatuar masat anticovid por edhe duke rritur imunitetin.


Zgjidhja me e mire per nje imunitet sa me te forte për të gjithë grupmoshat,eshte Vitamina C nga Fortex, e kombinuar me zink dhe D3, minerale keto shume te rendesishme per organizmim tone . Kombinimi i ketyre elementeve e ben kete suplement zgjedhjen e duhur per femijet dhe te rriturit qe duan te rrisin mbrojtjen imunitare.

Gjithashtu vitamina c nga fortex largon viruset,pakeson ndiesine e lodhjes dhe rikuperon shpejt me rast semundje. E keni te paketuar ne bustina pluhuri te cilat mund te pihen lehtesisht dhe jane shume te shijshme. Vitamina C me zink dhe D3 direct nuk duhet të mungojë apsolutisht në familjet tuaja gjatë gjithë vitit, pasi ndihmon edhe kundër alergjive.
E gjeni ne cdo farmaci!

1 Comment

  1. e bukur kjo rreklama, gjynah qe nuk ka te beje fare me covid 19 nga e cila nuk te mbron aspak! Eshte mashtrim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu