• |
ide | kryesore

Dhurata marramendëse e Kris Jenner për vajzat e saj (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian ka zbuluar së fundmi dhuratat marramendëse që mamaja e saj, Kris u ka bërë vajzave Kardashian-Jenner.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram ,  Kim ka publikuar një foto dhe ka treguar se këtë vit u ka blerë atyre 6 makina elektrike të tipit “Moke”.  “O Zot, shiko dhuratat tona për Krishtlindje nga mami im”, ka shkruar ajo në postim.Makinat kishin ngjyra të ndryshme, si rozë, verdhë, portokalli dhe e bardhë. Sipas, Kim, ajo dhe Khloe i kanë zgjedhur makinat me ngjyrë rozë, kurse ajo e bardhë e personalizuar është e Kourtney.


 


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.