• |
ide | kryesore

Fansat irritohen me Kim , shkak filmi “Spider -Man: No Way Home”

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian është kritikuar së fundmi nga  nga ndjekësit pasi ka postuar në internet disa ‘spoiler’ për filmin “Spider-Man: No Way Home”.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Kim ka publikuar disa pjesë nga filmi.Mirëpo , fansat nuk e kan pëlqyer këtë veprim të saj pasi ka njerëz që ende nuk e kanë parë filmin dhe ajo e prishi emocionin. “Pse e postoi Kim Kardashian filmin e “Spider-Man” në Instagram kur ajo ka me miliona ndjekës?”, komentoi një ndjekës.”Kim sapo tregoi gjithë filmin. Nëse nuk do e kisha parë më përpara “Spider -Man”, do isha shumë e nevrikosur”, shkruajti dikush tjetër.


urmë?

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.