• |
ide | kryesore

Një letër dashurie nga Tupac, së shpejti në ankand

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se një letër dashurie e shkruar nga reperi i ndjerë Tupac do të dalë së shpejti në ankand.

Sipas mediave, letra e shkruar përnjë prej të dashurave të tij do të dalë në shitje me një çmim fillestar prej 95 mijë dollarësh.Gjithashtu, shtëpia e ankandit ka treguar se letra i takon datës 26 gusht të vitit 1995 dhe kishte përfunduar në një koleksion privat, për të dalë në treg pas 26 vjetësh.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu