• |
ide | kryesore

Parakalim i gabuar, “Golfi” goditet nga një makinë dhe del jashtë rruge

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Lezhë dhe shkak ka qenë parakalimi i gabuar.

Një makinë tip Golf është goditur nga një makinë tjetër teksa ishte duke parakaluar një tjetër mjet.


Si pasojë ka përfunduar në kanalin anësorë të rrugës. Policia ndodhet në vendin e aksidentit dhe po heton mbi rrethanat.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu