• |
ide | kryesore

Alec Baldwin reagon sërish për vrasjen e kineastes: Situata më e keqe që jam përfshirë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Alec Baldwin ka reaguar sërish për vrasjen aksidentale të kineastes gjatë xhirimeve të filmit Rust.


Përmes një postimi në Instagram, aktori u shpreh se kjo ishte situata më e keqe me të cilën është përballur ndonjëherë. “Unë nuk kam frikë ta them këtë se dikush vdiq shumë tragjikisht. Kam marrë shumë, dua të them shumë, vullnet të mirë nga njerëzit. Është thjesht e pabesueshme. Kjo ka qenë padyshim situata më e keqe me të cilën jam përfshirë ndonjëherë dhe kam shpresë që njerëzit që merren me hetimin e kësaj gjëje të arrijnë në të vërtetën sa më shpejt të jetë e mundur”, rrëfeu Alec. Ndërkohë autoritetet në Santa Fe , kanë lëshuar  lëshuan një urdhër kërkimi për celularin e Daldwin  për të hetuar vdekjen e Hutchins.



Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.