• |
ide | kryesore

Cilat filma apo seriale do të publikohen përgjatë Janarit

-Instant, F1, Paparazzi

Bëhuni gati për të shfaqur sezonin e dytë të serialit të suksesshëm të realitetit Netflix “Cheer”. Ky sezon është i mbushur me një rivalitet historik, si dhe përballje me pandeminë dhe vështirësitë ligjore të një anëtari të ekipit. Është vetëm një pjesë e asaj që transmetohet në janar.

Netflix

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu