• |
ide | kryesore

Këngëtari i njohur reagon pas komenteve tallëse lidhur me emrin e tij

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Omarion  ka reaguar së fundmi pas komenteve tallëse se emri tij ngjason me variantin Omicron.

Përmes disa videove që u bënë virale në TikTok, ai ka thënë se është një artist dhe jo një variant virusi.“Ky është Omarion. Unë jam një artist – jo një variant. Kështu që ju lutem të jeni të vetëdijshëm se nëse rastësisht më hasni në rrugë, nuk keni pse të izoloheni për 5 ditë. Ndërsa është e rëndësishme të mos më prekni dhe të mbani distancën, sepse e dini se kështu duhet të jetë, nuk keni nevojë për një test negativ për të kërcyer muzikën time”, u shpreh këngëtari.Omarion ka lëshuar gjashtë albume si një artist solo, dy prej tyre, O dhe 21 , duke arritur në numrin 1 në Billboard 200.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.