• |
ide | kryesore

Të famshmit me stilin më të mirë për vitin 2021

-Instant, Paparazzi, Slider

Kompani “Google” ka publikuar së fundmi emrat e personazheve të famshëm që janë kërkuar për stilin e tyre.


Sipas Google, ndër kërkimet e preferuara në vitin 2021 ishte  këngëtarja e njohur Cher dhe Britney Spears e cila ishte renditur  vend të dytë.Ndërsa ,aktori i njohur Adam Sandler  është në krye të listës  si personi i veshur më me stil në vitin 2021 duke ia kaluar  Harry Styles dhe Timothée Chalamet. Lista e plotë e personazheve me stilin më të mirë.Adam Sandler Top Trending Celebrity Style Star 2021

2.Britney Spears

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

3.Cam Newton

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

4. Cher

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

5.Cat Doja

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

6.Harry Styles

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

7.Selena Quintanilla

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

8.Melania Trump

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

9.Lizzo

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and More

10.Aaliyah

Top Trending Celebrity Style of 2021: Photos of Adam Sandler and MoreLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *