• |
ide | kryesore

The Mail “”The Mail on Sunday” dënohet me 1 paund dëmshpërblim për publikimin e letrës së Meghan Markle

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është zbuluar se “The Mail on Sunday” do t’i paguajë Meghan Markle vetëm 1 paund si dëmshpërblim për publikimin e letrës private, që ajo i kishte dërguar të atit.

Sipas dokumenteve të gjykatës së bashku me “MailOnline” kanë pranuar humbjen dhe nuk do ta çojnë çështjen afatgjatë në një apel të gjykatës supreme.Meghan fitoi procesin gjyqësor kundër tabloidit britanik për shkelje të së drejtës autoriale të një letre, ku ajo i shkruante babait të saj, pasi gjykata vendosi se askush tjetër nuk ka të drejta mbi të.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu