• |
ide | kryesore

Arrestohet reperi ne protestën e PD, Stresi nxjerr foton nga furgoni i policisë

-Instant, Arkiva, Paparazzi, Slider

Stresi ka postuar në rrjetin e tij social Instagram një foto ku shihet i rrethuar me forcat e policisë dhe shprehet i shqetësuar për shoqerimin e tij në komisariat.

“Nese kam gjujt me gure keni drejt me vepru po jo kot, une duhet te shoqerohem gjithmone pa bo gjo?”


Stresi është një prej aktivistëve më të flaktë të Partisë Demokratike dhe sa her bëhet fjala për protesta ai qëndron në rradhët e para.

Edhe sot më 8 Janar në një protestë të organizuar nga Sali Berisha, Stresi ka qënë i pranishëm. Edhe pse të shumta kanë qënë arrestimet e tij nëpër tubime të tilla, ai shprehet se kësaj rradhe nuk ka patur diçka për tu shoqëruar në komisariat.

1 Comment

  1. Mos o Stres, o pishtari demokracise.
    Po tano kush do i shesi droge kalamajve te gjimnazit partizani?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.