• |
ide | kryesore

Policia sekuestron 2 pistoleta dhe 1 kallashnikov, u përdorën për një ngjarje kriminale

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Elbasanit ka sekuestruar sot tre armë zjarri. Blutë njoftojnë se janë vënë nën sekuestro 3 armë në Peqin: dy pistoleta dhe një kallashnikov. Armët e sekuestruara dyshohet të jenë përdorur në një ngjarje kriminale që ka ndodhur ne aksin Elbasan-Rrogozhinë.

Deri më tani nuk ka detaje të tjera se për çfarë ngjarje bëhet fjalë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu