• |
ide | kryesore

2 të plagosur me armë paraqiten në Spitalin e Traumës, mister autorët

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dy persona të plagosur me armë zjarri, janë paraqitur për ndihmë mjekësore në Spitalin Ushtarak në Tiranë mbrëmjen e sotme.


Sipas News24, dy të plagosurit janë nga zona e Fushë-Krujës. Deri më tani nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes apo se si kanë mbetur të plagosur.Policia është nisur drejt spitalit për të marrë dëshmitë e të plagosurve dhe për të zbardhur dinamikën e ngjarjes.1 Comment

  1. Filluan konspiracionet tashme te njohura Sali shpellareske qe Azemin e vrau Nano por ne fund faktet rezultojne se e ka vrare vete Saliu.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *