• |
ide | kryesore

Basha nxjerr një VIDEO dhe akuzon Berishën: Dhuna është qëllimi i tij

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka publikuar një VIDEO dhe akuzon ish-kryeministrin Sali Berisha se paralajmëroi, orkestroi dhe dirigjoi sulmin kundër PD-së


“Sali Berisha e paralajmëroi, orkestroi dhe dirigjoi te gjithë sulmin e dhunshëm mbi selinë e PD në 8 janar.


Ndonëse e dinte fare mirë që në seli ndodheshin deputetë dhe drejtues demokratë, ai nuk i kurseu urdhrat për mercenarët që të godisnin zyrat e partisë.

Të gjithë e dinim që ai do të bëhej i dhunshëm. Dhuna ishte qëllimi i tij që nga fillimi” – shkruan Basha. ©LAPSI.al

18 Comments

 1. Vriiiime mooooj
  Luuule mooooj
  Bureria te tradhetoj
  Deshe te beheshe bure,,,,,
  Por ti ke lindure kurve.,,,
  Njesoje si ramekurvi
  Do te vije shpejte tu fundi.
  O bastard i kurves ooooo
  Nuk ka vrime qe te shpetooon
  As kimetja as haremi
  As surreli dhe asnjeri.
  Se je fytyra e judes iskariot
  Ske nga shkon pa ti qire rropt.
  Vemje.

  1. Ky eshte tipike mentalitet Turke Otomane Talibane komuniste edhe kure të shohin të gjith ti Jo nuke eshte keshtu poshte mentalitet Turk Otomane Talibane komunist poshte korrupsjoni poshte barbarizmi poshte Komunistat

 2. Kush gjuante nga zyra jote me gure o bir kurve,o hajdut e monster njeri ?!Çfare pune kishte “Lelo” ne zyren tende ?!O plehre,ai qe ishte me kapele qe godiste me hu te shkretin ne ballkonin e PD-se ?!Ti je monster dhe here tjeter nuk ka me per ty,nuk e ke kuptuar gjene ?!Shpetove nga edvinnrama,shkaterrove partine demokratike dhe e ke kthyer ne burg Partine e pare pluraliste ne shqiperi ?!Do te shkerdhejme mamane heres tjter hunjet qe dilnin nga zyra jote do te ngelin aty ne ballkon pamerak fare monster gazsjellese !

 3. Urrejtja nuk mund ta shprehe se c’fare ndjejme per kete kurven e brraves!
  Kurve e gonorre e pasherueshme e dinim se eshte vetem ramkurvi me delinat chuchet e bytheqiret e haremit dhe eunukeve te tredhur.
  Ti lule paske qene edhe me karakurve se keto bolsheviket.
  Ptuuu Bushterrr.

 4. Pamje te montuara sipas oreksit te Lulit! Sidoqofte hapja e dyerve apo edhe thyerja dhe copetimi i tyre nuk eshte aspak dhune! Dhune eshte rrafja e protestuesve me shkop, verbimi me gaz etj etj.
  DHUNË f.
  1. Përdorimi forcës fizike, i shtrëngimit fizik ose psikik, i mjeteve e i metodave të vrazhda ndaj dikujt për ta detyruar të bëjë diçka jashtë vullnetit e dëshirës së tij, për ta nënshtruar e për ta shtypur dikë, për të kufizuar veprimet e dikujt etj.; detyrim a shtypje me anë të forcës. Dhunë revolucionare (kundërrevolucionare). Dhunë policore. Dhuna mbi personin.

 5. dhún/ë,-a emër i gjinisë femërore;
  1. ushtrimi i forcës a shtrëngimi me mjete e me mënyra të vrazhda ndaj dikujt; detyrim a shtypje me anë të forcës.
  2. kuptim i figurshëm; shnderim, poshtërim a turp i madh që i bëhet dikujt; / i ligjërimit bisedor; e keqe; dëm: bëri mirë e gjeti dhunë.

 6. A grua qir muti Re zente haka e demokratve po kaq rob qire je kan 8 vite te kan ndjek nga pas o rob qire

 7. O Llumi gjythmon te kam mbeshtetur kishte raste sa qe me miqe ngatrohesha per te te mbrjtur ty por dje metevertet u tregove jo qe nuk ishe kryetar i Partis Demokratike por thjesht nje Sherbetor i rendomt.
  Nuk kam qene ne mbrojtje te Berishes edhe nuk jam jo per non gradat por qe nuk mbeshteti shtresen è te perndjekurve dhe pronaret qe i quajti ish Pronarve pore ate qe bere ty me militantet e Partis Demokratike eshte e paimagjinueshme ti je shperbersi i Partis Demokratike dhe i Opozites SHQIPTARE turp e turpi dote mbuloi Berisha i sorollati keto militant por kur nuk è beri kete qe bere ty.

 8. e shkerdheve Saliun o Lyl po dhe ti do shkerdhehesh shume shpejt Dosjen e ke gati …nga vjedhjet te vrasjet te lobimet me parate ruse

 9. Nje pyetje kam o vrases gjakftohte.Po te ishin dyert e hapura a do ndodhte kjo katrahurë? Shkaku je Ti vrases me Gaz Bardhin qe vrau Pjerin Xhuvanin dhe Enkeleida Alibeaj e Bejko.Pra shkaku kryesor.jeni ju,pasojat janë ato.Prokuroria duhet t’ju arrestonte ne flagrancë edhe per vrimat ne dyert e blinduara nga hidhej lende helmuese vdekjeprurëse,si gaz mbytes qofte ky tymues vdekjeprurës qofte gazlotsjelles.Mallkuar qofshi qe crate opozitën dhe endrrat e atyre qe ju votuan.Hidhe tani vallen e Osman Tages kriminel.

  1. I dhjeri del në shesh dhe pyet A keni parë ndonjë të dhier?
   Jo i përgjigjen njerëzit me të dhjere se ty nuk kemi pare
   Ky është lul basha harruam votat që ju dhëntë në 25 prill.
   Mos jua pafshi hajrin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.