• |
ide | kryesore

VIDEO/ Merr flakë makina në “Rrugën e Arbrit”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një mjet në lëvizje ka marrë flakë në rrugën e “Arbrit”. Policia bën me dije se si pasojë mjeti me drejtues E.G është djegur pjesërisht. “Me datë 11.01.2022, në rrugën e “Arbrit”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin E. G.”- njofton policia. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.


 


View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.