• |
ide | kryesore

Aktori i “Squid Game” zbulon arsyen pse nuk pranon të intervistohet

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur për rolin e tij në  “Squid Game”, O Yeong-Su ka treguar së  fundmi arsyen pse nuk dëshiron të bëjë intervista.

Aktori është shprehur për mediat se nuk ka asnjë menaxheredhe pse vazhdimisht i bëjnë kërkesa për reklamë apo intervista, ai ka thënë se do t’i marrë gjërat shtruar.”Më duket sikur po fluturoj. Më bën t’i them vetes “Më duhet të qetësohem, të organizoj mendimet e mia dhe të përmbahem tani.Shumë njerëz më kanë kontaktuar dhe për shkak se nuk kam një menaxher që të më ndihmojë, është e vështirë për mua të përballoj volumin e telefonatave dhe mesazheve që kam marrë. Kështu që vajza ime më ka ndihmuar”, deklaroi ai.Yeong-Su u shpall gjithashtu i pari korean “Aktori më i Mirë në Rol Mbështetës” në “Golden Globes 2022”.


 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu