• |
ide | kryesore

Së shpejti, dokumentar për jetën e Kanye West

-Instant, Paparazzi, Slider

Sëfundmi , kompania  “Netflix” publikoi disa pjesë nga  dokumentari i  Kanye West që do të shfaqet premierë në shkurt.

Dokumentari  do të ndahet në tre pjesë dhe do të flas për jetën dhe karrierën e reperit.” jeen-yuhs: A Kanye Trilogy”do të ketë jë premierë speciale. “Iconic Events Releasing” vendosi të debutojë pjesën e parë të dokumentarit në “Sundance Film Festival”,  këtë muaj.Pas kësaj, pjesa e parë (e quajtur “Akti I”) do të publikohet në kinematë mbarëkombëtare më 10 shkurt.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu