• |
ide | kryesore

Simon Cowell i jep fund beqarisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se ish gjyqtari i “X Factor”, Simon Cowell është fejuar me partneren,Lauren Silverman.

Sipas mediave,Simon i propozoi Lauren gjatë pushimeve të tyre në Barbados.Propozimi mendohet të ketë ndodhur në një mënyrë shumë private, vetëm me Eric dhe Adam, djali 16-vjeçar i Lauren, nga martesa e saj e mëparshme. Cifti janë së bashku prej 13 vitesh dhe kanë një djalë 7-vjeçar.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu