• |
ide | kryesore

Video e ndarjes/ Donaldi sqaron Triksen: Je fëmijë, më mirë vazhdo vetëm!

-Instant, F1, Paparazzi

Une, ti dhe gjithë bota kundër. Kështu të paktën na u duk në fillimi i lidhjes mes Donald dhe Beatrix. Një dashuri e lindur brenda shtëpisë së Big Brother ne kushte jo normale, duke patur parasysh dhe historine e Donaldit në këtë edicion.


Pas spektaklit të mbrëmshëm, ku Beatrix shprehu rezerva në lidhje me qëndrimin e Donaldit, që sipas saj ka qenë duke u ftohur dita ditës, të dy janë sqaruar pas prime-t dhe kanë marr një vendim për të mos qëndruar më afër njëri-tjetrit.


Gjatë sqarimit të gjatë që kanë pasur mes tyre, Donaldi është shprehur se në këtë pikë të lojës është më mirë që secili prej tyre ta vazhojë rrugëtimi i vetëm.

Se çfarë e bëri ‘demin’ të ndryshonte qëndrim nga deklaratat e disa javëve më parë ku thoshte se e donte Beatrix, dhe nuk do ta lëndonte kurrë, këtë mund ta thojë vetëm ai.

Në shumicën e kohës, Donaldi është ndjerë pishman për hapin e tij të nxituar, e pikërisht tani duket se ka shfrytëzuar një moment të dobët të Beatrix, për ti dhënë edhe goditjen finale, edhe pse këngëtarja tregoi një moment pjekurie, ditën kur në shtëpinë e Big Brother fluturoi parashuta për ditëlindjen e ishit të të dashurit të saj.

“E kam shumë të vështirë që të flas me ty, as nesër as pasnesër, as deri sa të mbaroj ky format”, i tha Donaldi Triksës, e cila shihej e prekur nga diskutimi.

‘Po e kthej nga të gjitha anët, mendoj se ti duhet të jesh vetëm’, thotë ai në një tjetër moment, duke vijuar me akuzat ‘më mirë të ta them atë që mendoj, në shumë raste ti je fëmijë’.

“Nuk jam unë as robot, as klloun ja q*ifsha ropt, kam dhe unë mendjen time”, vazhdoi Donaldi.

“Nuk po ta kërkoj këtë gjë, asgjë s’po të kërkoj tha më tej”, Triksa.

Fjalën klloun Donaldi e përmendi edhe gjatë shoë-t, duke thënë se nuk e paguante Triksa që të qëndronte gjatë gjithë kohës me të.

Deklarata e tij u kundërshtua fort edhe nga Arjola.

@bigbrother.tch #fypシ゚viral #donaldveshaj #beatrixramosaj #bigbrother ♬ Damla Damla – Roni Violinist

@bigbrother.tch #donaldveshaj #beatrixramosaj #fyp #foryou ♬ Без тебя я не я – JONY & HammAli & Navai

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.