• |
ide | kryesore

FOTO/ Akordoi penallti të dyshimtë në Superkupë, arbitri pikaset me çantën e Inter në aeroport

-Instant, Sport

Një penallti me të cilën Inter barazoi ndeshjen nuk është motivi i vetëm përse Juventus është sulur kundër arbitrit të Superkupës. Bardhezinjtë dhe tifozët e tyre kanë kontestuar vendimin e Daniele Doverit, por gjërat janë përkeqësuar për arbitrin, që është pikasur në aeroport me cantën e Interit.


Natyrisht, një foto e bërë është bërë virale dhe ka ndezur mërinë e tifozëve të Juventus, që kanë ngritur pyetjen: “Cfarë do të ndodhte nëse canta do të ishte e Juventus”?


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu