• |
ide | kryesore

Gaz Bardhi pranon se ka marrë truproja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi pranon se për shkak të situatës në këtë parti ka angazhuar truproja të posaçme.


“Po. Unë kam punonjës që kryejnë shërbime sigurie pranë pranë meje.


Nuk janë bodigardë. Është shoferi im dhe… janë njerëz që merren me sigurinë time si Sekretar i Përgjithshëm” – tha Bardhi në emisionin “Opinion”. ©LAPSI.al

13 Comments

  1. Ka marre shoqerues tha o Bushat fiksimaxhiu!
   Pastaj kush e vrau Azenin, kush e ka shoqeruar Berishen keto vite ?
   Cfare ndodhi me Haklajt?
   Po ju prishe pazaret duhet te ruhesh nga keta..
   E nderkohe Zamira, Gecat,Frangajt vazhdojne me kullat ne cdo trotuar ne cdo cep te mbetur bosh brenda unazes

 1. Ky eshte bythqir jo vetem ne kuptimin literal te fjales, por dhe ne ate qe e persinifikon si nje njeri skuth, mashtrues, qe cfare thote tani se thote pastaj. Komplet bythqir cun a goc ca garin eshte!

 2. Kush i ndyn duart me nje vemje si kjo.
  Kjo eshte gojore e semure!
  Nga vrima e bithes te ka dhier jotembe o bije kurve e shqepure!
  Ptuuuu gonorre.

 3. Kush ndyen duart me ty o gojore..ti je nje plehre e shitur..keni rene ne nivelin e baba takut si lolo ne sherbim te pushtetit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.