• |
ide | kryesore

Keanu Reeves, dhurata për ekipin e “The Matrix Resurrections”.

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se aktori i njohur Keanu Reeves ka bërë së fundmi dhurata për ekipin e “The Matrix Resurrections”.

Sipas ,“The Hollywood Reporter” , Reeves ka shpenzuar për miqtë, bashkëpunëtorët dhe anëtarët e tjerë të ekipit për të shijuar një eksperiencë luksoze për premierën në San Francisco të “The Matrix Resurrections”.Aktori donte të sigurohej që të gjithë të ndiheshin të përfshirë në festë dhe kështu ftoi të gjithë anëtarët e ekipit, agjentët e menaxherët si dhe miqtë, familjen e të afërm të tjerë që të merrnin pjesë në këtë ceremoni. Gjithashtu ai pagoi faturën për një avion privat, si dhe akomodimin në hotel, biletat për premierën dheorganizoi aktivitete dhe dhurata të tjera për të ftuarit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu