• |
ide | kryesore

Përfundon autopsia e aktorit Bob Saget

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi ka përfunduar autopsia e vdekjes së komedianit Bob Saget.

“Autopsia e  Z. Saget është kryer sot në mëngjes në Robert Lane.Shkaku dhe mënyra e vdekjes janë në pritje të studimeve dhe hetimeve të mëtejshm.Për momentin, nuk ka asnjë provë të përdorimit të drogës ”,deklaroi Joshua Stephany, krye ekzaminuesi mjekësor i qarqeve Orange dhe Osceola.Bob ndërroi jetë në një hotel në Florida, pas një shfaqjeje në Jacksonville. Ai ishte i njohur për rolin e tij si Danny Tanner në serialin “Full House”.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu