• |
ide | kryesore

Vajza e aktorit të njohur publikon këngën e saj të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Së, fundmi vajza e aktorit John Travolta dhe gruas së tij të ndjerë Kelly Preston ka publikuar këngën e saj të parë.

Vajza, Ella ka bërë të ditur lajmin përmes rrjetit të saj social,Instagram ku ka publikuar një video duke kënduar këngën që titullohet “Dizzy”.“Ende jam ajo 14-vjeçarja e çuditshme në zemër, prandaj edhe më pëlqen aq shumë”, ka shkruar ajo në postim. Gjithashtu edhe aktori ka postuar këngën dhe është shprehur krenar për të bijën.


 

 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu