• |
ide | kryesore

Zjarr i madh në Gjirokastër, depoja përfshihet nga flakët

-Instant, Lajme, Të fundit

Një depo në lagjen “Dunavat” të Gjirkoastrës është përfshirë nga flakët. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar përveçse dëmeve materiale. Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje ddhe kanë vënë nën kontroll flakët.


Sipas informacioneve të siguruara, zjarri dyshohet të ketë ardhur nga një masë elektrike tek depo e banesës ku mbahen material të ndryshme dhe dru zjarri.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.