• |
ide | kryesore

Heidi Klum dhe Snoop Dogg bashkojnë forcat për një projekt të përbashkët

-Instant, Paparazzi, Slider

Heidi Klum supermodele, prezantuese televizive dhe tani, yll kërcimi.


Ylli 48-vjeçar gjermano-amerikane ka bashkuar forcat me legjendën e hip-hop Snoop Dogg dhe ka publikuar një këngë, “Chai Tea with Heidi”.


Kjo kwngw, e prodhuar nga Weddingcake dhe e publikuar të premten, shënon kthimin e Klum në botën e muzikës 16 vjet pasi ajo publikoi hitin e saj të festave të vitit 2006, “Wonderland”.

Sipas Klum, Snoop Dogg – emri i vërtetë Calvin Cordozar Broadus Jr. ishte zgjedhja e saj e parë për një bashkëpunëtor të mundshëm. Në tetor të vitit të kaluar, nëna e katër fëmijëve la të kuptohej se ata po bënin muzikë kur ajo ndau një foto të çiftit në një studio regjistrimi me 8.9 milionë ndjekësit e saj në Instagram për të shënuar ditëlindjen e Snoop.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu