• |
ide | kryesore

MEME/ “Jam Sali Berisha unë o budallenj” furia e 8 Janarit në selinë blu

-Instant, Pikante

Përplasja Berisha-Basha duket se do të dominojë skenën politike gjatë këtyre muajve.


Kjo përplasje normalisht është dramatike për PD, e cila tashmë është përçarë dhe ndarë në dy pjesë.


I vetmi që po gëzon është natyrisht Edi Rama dhe socialistët, por edhe faqet e memeve, që kanë material të bollshëm për këto muaj.

1 Comment

  1. Ketij “Alergjikut” i paska ngel sahati ne epoken e bronzit! Jane bo update tigrat, or lum miku!

    Populli yne pellazg revolten e shpreh me meme. Vetem kaq!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.