• |
ide | kryesore

Moderatorja e njohur, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Moderatorja dhe stilistja e njohur, Jeannie Mai ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me bashkëshortin saj, reperin Jeezy.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Jeannie publikoi një foto të foshnjës.“I kërkova Zotit një jetë plot dashuri dhe lumturi. Ai më dërgoi familjen time, Baby Jenkins është këtu”, shkroi ajo.Mai u martua me a, Jeezy në prill të vitit 2021, pas divorcit nga burri i saj i parë Freddy Harteis, në vitin 2017.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu