• |
ide | kryesore

Shkodër/ Kapet një person i shpallur në kërkim

-Instant, Lajme, Të fundit

Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Shkodër u bë kapja dhe ndalimi i shtetasit E. D., 33 vjeç, banues në fshatin Rrashkullaj, bashkia Malësi e Madhe, i shpallur në kërkim për veprën penale “Vjedhja”.

Ky shtetas ishte shpallur në kërkim, pasi dyshohet se në datën 11.01.2022, ka vjedhur disa bizhuteri dhe një sasi parash në banesën e shtetasit H. P. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e bashkëpunëtorëve në këtë vjedhje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu